Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: HDSTDDAD20BN
Kod producenta: ST2000DM008
Stan magazynowy: 64 szt.
Kod EAN: 8719706011280
Prędkość obrotowa: 7200 obr/min
Typ złącza: 7-pin S-ATA
Typ dysku: HDD
Rodzina dysków: BarraCuda®
Prędkość odczytu (max): 220 MB/s
Pojemność dysku: 2 TB
Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
Format dysku: 3,5 cala
Cache: 256 MB
Strona producenta: http://www.seagate.com
Strona o towarze: https://www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/3-5-barracudaDS1900-11-1806PL-pl_PL.pdf
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: Seagate
Opis ogólny: Dysk SEAGATE BarraCuda® 2TB ST2000DM008 256MB SATA III NCQ
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Dyski twarde
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Wymiary (GxSxW)mm: 146,99 x 101,85 x 26,11
Grupa towarowa: Dyski twarde\Dyski SATA 3,5"
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 215.91
Cechy: 2 TB;256MB
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 304 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 2 TB;256MB |
| Producent: | Seagate |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Rodzina dysków: | BarraCuda® |
| Opis ogólny: | SEAGATE BarraCuda® ST2000DM008 3,5" 2TB 7200 SATA 3 256MB |
| Typ dysku: | HDD |
| Format dysku: | 3,5 cala |
| Cache: | 256 MB |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość obrotowa: | 7200 obr/min |
| Typ złącza: | 7-pin S-ATA |
| Informacje dodatkowe: | Wymiary (GxSxW)mm: 146,99 x 101,85 x 26,11 |
| Prędkość odczytu (max): | 220 MB/s |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SATA 3,5" |
| Strona o towarze: | https://www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/3-5-barracudaDS1900-11-1806PL-pl_PL.pdf |
| Producent: | Seagate |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Opis ogólny: | Dysk SEAGATE BarraCuda® 2TB ST2000DM008 256MB SATA III NCQ |
| Rodzina dysków: | BarraCuda® |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Format dysku: | 3,5 cala |
| Typ dysku: | HDD |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 215.91 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Cache: | 256 MB |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość obrotowa: | 7200 obr/min |
| Typ złącza: | 7-pin S-ATA |
| Prędkość odczytu (max): | 220 MB/s |
| Informacje dodatkowe: | Wymiary (GxSxW)mm: 146,99 x 101,85 x 26,11 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Strona producenta: | http://www.seagate.com |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SATA 3,5" |
| Strona o towarze: | https://www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/3-5-barracudaDS1900-11-1806PL-pl_PL.pdf |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.