Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KOMCHWKOP0013
Kod producenta: AuBox-P-K5
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 6935768760320
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Nośniki: SSD
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Dołączony wyświetlacz: Nie
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dedykowana karta graficzna: Nie
Liczba rdzeni procesora: 8
Model procesora: 8745HS
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w
Ilość portów USB4 Gen 2x2: 1
Taktowanie procesora: 3,8 GHz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Liczba wątków: 16
Typ dysku SSD: M.2
Producent procesora: AMD
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Wi-Fi: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Bluetooth: Tak
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wersja DisplayPort: 1.4
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 2500 Mbit/s
Wersja HDMI: 2.1
Głębokość produktu: 152 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 2
Szerokość produktu: 154 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Wysokość produktu: 45 mm
Waga produktu: 740 g
Generacja procesora: AMD Ryzen 8000 Series
Obudowa: Mini PC
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Kolor produktu: Srebrny
Maksymalne taktowanie procesora: 4,9 GHz
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Napęd optyczny: Nie
Zasilanie: 120 W
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 780M
Typ produktu: Mini PC
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Typ procesora: 8th Generation AMD Ryzen™ 7
Ilość DisplayPort: 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2879 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Taktowanie procesora: | 3,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ procesora: | 8th Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesora: | 8745HS |
| Liczba wątków: | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,9 GHz |
| Producent procesora: | AMD |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 780M |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Obudowa: | Mini PC |
| Zasilanie: | 120 W |
| Szerokość produktu: | 154 mm |
| Waga produktu: | 740 g |
| Głębokość produktu: | 152 mm |
| Wysokość produktu: | 45 mm |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 2500 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.