Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAPRD45803D0
Kod producenta: PSP416G3200KH1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0814914027127
Cechy: 16GB (2x8GB);3200MHz/CL22
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.20
Obsługa XMP: Tak
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 16 GB
Opóźnienie: CL 22
Napięcie: 1.20 V
Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Producent: Patriot Memory
Opis ogólny: DDR4 Patriot Signature Premium 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL22
Opakowanie: Blister
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Pamięci
Informacje dodatkowe: Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 171 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Patriot Memory |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Opis ogólny: | DDR4 Patriot Signature Premium 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL22 |
| Opakowanie: | Blister |
| Napięcie: | 1.20 V |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3200 MHz |
| Opóźnienie: | CL 22 |
| Informacje dodatkowe: | Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Cechy: | 16GB (2x8GB);3200MHz/CL22 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3200 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 22 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie (V): | 1.20 |
| Opakowanie: | Blister |
| Informacje dodatkowe: | Ograniczona dożywotnia gwarancja realizowana przez producenta |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.