Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PAGSD43803D0
Kod producenta: F4-3000C15D-16GVGB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719692006318
Cechy: 16GB (2x8GB);3000MHz/CL15
Baza SCIP: Nie
Napięcie (V): 1.35
Obsługa XMP: Tak
Kolor: Czarny
Złącze pamięci: 288-pin
Typ pamięci: DDR4
Pojemność pamięci: 16 GB
Opóźnienie: CL 15
Napięcie: 1.35 V
Częstotliwość szyny pamięci: 3000 MHz
Standard pamięci: DIMM
Rodzaj pamięci: Pamięć RAM
Strona o towarze: https://www.gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gvgb
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: G.Skill
Opis ogólny: Pamięć DDR4 G.Skill Ripjaws V 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 1,35V
Opakowanie: Blister
Okres rękojmi w miesiącach: 60
Nazwa typu: Pamięci
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready
Grupa towarowa: Pamięci\DDR4
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 306.62
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 524 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Producent: | G.Skill |
| Cechy: | 16GB (2x8GB);3000MHz/CL15 |
| Opis ogólny: | DDR4 G.Skill Ripjaws V 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3000 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Opóźnienie: | CL 15 |
| Opakowanie: | Blister |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 60 |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Informacje dodatkowe: | Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready |
| Strona o towarze: | https://www.gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gvgb |
| Producent: | G.Skill |
| Nazwa typu: | Pamięci |
| Opis ogólny: | Pamięć DDR4 G.Skill Ripjaws V 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 1,35V |
| Rodzaj pamięci: | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 306.62 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Standard pamięci: | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci: | 3000 MHz |
| Typ pamięci: | DDR4 |
| Opóźnienie: | CL 15 |
| Obsługa XMP: | Tak |
| Złącze pamięci: | 288-pin |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Opakowanie: | Blister |
| Informacje dodatkowe: | Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 60 |
| Grupa towarowa: | PamięciDDR4 |
| Strona o towarze: | https://www.gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gvgb |
| Napięcie (V): | 1.35 |
| Kolor: | Czarny |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.