Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCHE9010
Kod producenta: 21KV0028PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 64
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel Arc Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 16 / 22
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Military standard: MIL-STD-810H
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Pojemność baterii (Wh): 90.0
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Gwarancja producenta: 36
Czytnik linii papilarnych: Tak
Chipset płyty głównej: Intel® SoC Platform
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Pojemność dysku: 2 TB
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wymiary [G x S x W] (mm): 241,2 x 354,4 x 17,05
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4070 8GB
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Waga (kg): 1.820
Klawiatura: Klawiatura standardowa
Informacje dodatkowe: TCO Certified 9.0, Intel® Evo™ Platform, Eyesafe® Certified 2.0
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 9 processor 185H (24M Cache, up to 5.10 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 170W Slim Tip (3-pin)
Wbudowane Audio: Realtek ALC3306
Wbudowana kamera internetowa: 5,0 MPix
Typ procesora: Intel Core Ultra 9
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Touch: Tak
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: ThinkPad
Rozdzielczość optymalna: 3840 x 2400 (UHD+) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR5x-7500
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 4x : 1x 3.0 + 1x Typu C + 2x Typu C / Thunderbolt 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
Port Bluetooth: Bluetooth 5.4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 23335 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ThinkPad |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 9 processor 185H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 16 / 22 |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 3840 x 2400 (UHD+) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Tak |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® SoC Platform |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5x-7500 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 64 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel Arc Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4070 8GB |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3306 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 2 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 1x 3.0 + 1x Typu C + 2x Typu C / Thunderbolt 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | 5,0 MPix |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 90.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 241,2 x 354,4 x 17,05 |
| Waga (kg): | 1.820 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 170W Slim Tip (3-pin) |
| Informacje dodatkowe: | TCO Certified 9.0, Intel® Evo™ Platform, Eyesafe® Certified 2.0 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.