Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCHV7030
Kod producenta: 21MS0081PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198153100071
Seria / rodzina: ThinkBook
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel Arc Graphics
Military standard: MIL-STD-810H
Ilość rdzeni / wątków: 16 / 22
Pojemność baterii (Wh): 71.0
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik kart: SD
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowy: Szary (Arctic Grey)
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Pojemność dysku: 1 TB
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Wymiary [G x S x W] (mm): 253,5 x 356 x 17,5
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1.700
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: TCO Certified 9.0, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H (24M Cache, up to 4.80 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 100W USB-C 3-pin
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Polimer
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5903 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ThinkBook |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H (24M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 16 / 22 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel Arc Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Polimer |
| Pojemność baterii (Wh): | 71.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 253,5 x 356 x 17,5 |
| Waga (kg): | 1.700 |
| Kolor obudowy: | Szary (Arctic Grey) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 100W USB-C 3-pin |
| Informacje dodatkowe: | TCO Certified 9.0, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.