Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOGUS3U0
Kod producenta: 9R831EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198122005994
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Seria / rodzina: Victus
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.2 + 1x 3.2 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 12 / 16
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik linii papilarnych: Nie
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik kart: SD
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kolor obudowy: Szary (Grey)
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4060 8GB
Pojemność dysku: 512 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Wymiary [G x S x W] (mm): 255 x 357 x 23,5
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 2.290
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: Szyfrowanie TPM
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-12500H Processor (18M Cache, up to 4.50 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 4 cell
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5336 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Victus |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-12500H Processor (18M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 12 / 16 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.2 + 1x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 4 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 255 x 357 x 23,5 |
| Waga (kg): | 2.290 |
| Kolor obudowy: | Szary (Grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz |
| Informacje dodatkowe: | Szyfrowanie TPM |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.