Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOHV5010
Kod producenta: A58T8EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198415416117
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 12 / 14
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik linii papilarnych: Nie
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Pojemność dysku: 512 GB
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Wymiary [G x S x W] (mm): 254 x 357 x 17,9
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Waga (kg): 1.770
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: USB Typ-C (z DisplayPort)
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 3 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Seria / rodzina: Pavilion
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR5-6400
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 4x : 1x 3.0 + 1x 3.2 + 2x Typu C/DP
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3049 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Pavilion |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 12 / 14 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5-6400 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 1x 3.0 + 1x 3.2 + 2x Typu C/DP |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 3 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 254 x 357 x 17,9 |
| Waga (kg): | 1.770 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W |
| Informacje dodatkowe: | USB Typ-C (z DisplayPort) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.