Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBSA
Kod producenta: 21SG009APB
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 198156692733
Certyfikaty zgodności: RoHS,TÜV mark
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Obsługiwane karty pamięci: SD
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Jasność: 300 cd/m2
Paleta barw: 45%
Typ produktu: Laptop
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Oprogramowanie próbne: Office
Wbudowany mikrofon: Tak
Wersja TPM: 2.0
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ekran matowy: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Pojemność baterii: 45 Wh
Zasilacz sieciowy: Tak
Nośniki: SSD
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Typ procesora: Intel Core 7
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ matrycy: IPS
Efektywne rdzenie: 4
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Typ anteny: 2x2
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4 GHz
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Podświetlenie LED: Tak
Przekątna ekranu: 14"
Wydajne rdzenie: 6
Układ audio: Realtek ALC3287
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Czytnik linii papilarnych: Tak
Maksymalna moc turbo: 115 W
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Generacja procesora: Intel Core (Series 2)
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Podstawowa moc procesora: 45 W
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Typ HD: WUXGA
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Dedykowana karta graficzna: Nie
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Typ przedniej kamery: Full HD
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Ekran dotykowy: Nie
Przednia kamera: Tak
Liczba rdzeni procesora: 10
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Model procesora: 240H
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Klawiatura numeryczna: Nie
Liczba wątków: 16
Port ładowania USB typu C: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Producent procesora: Intel
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Ilość wbudowanych głośników: 2
Cache procesora: 24 MB
WWAN: Niezainstalowany
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Łączność z siecią komórkową: Nie
Układ płyty głównej: Intel SoC
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Typ dysku SSD: M.2
Bluetooth: Tak
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Przewodowa sieć LAN: Tak
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Moc głośnika: 2 W
Kensington Lock: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Ilość portów USB4 Gen 2x2: 1
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Głębokość produktu: 224 mm
Zasilanie USB: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 5,2 GHz
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Szerokość produktu: 313,5 mm
Windows Hello: Tak
Napęd optyczny: Nie
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,8 GHz,2,5 GHz
Wysokość produktu: 17,5 mm
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 2,5 GHz
Waga produktu: 1,36 kg
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 12,63 h
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
NVMe: Tak
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC)
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Nazwa koloru: Arctic Grey
Kolor produktu: Szary
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Ochrona hasłem: Tak
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5039 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Waga produktu: | 1,36 kg |
| Wysokość produktu: | 17,5 mm |
| Głębokość produktu: | 224 mm |
| Szerokość produktu: | 313,5 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Windows Hello: | Tak |
| Liczba wątków: | 16 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 2,5 GHz |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,2 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Typ procesora: | Intel Core 7 |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru: | Arctic Grey |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ produktu: | Laptop |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Kolor produktu: | Szary |
| Ekran matowy: | Tak |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Paleta barw: | 45% |
| Typ HD: | WUXGA |
| Typ matrycy: | IPS |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Oprogramowanie próbne: | Office |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Nośniki: | SSD |
| Model procesora: | 240H |
| Producent procesora: | Intel |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2: | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Generacja procesora: | Intel Core (Series 2) |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz,2,5 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS,TÜV mark |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| NVMe: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii: | 45 Wh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 12,63 h |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.