Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNCGUA0V0
Kod producenta: 9M3H2AT
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198122498765
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 6 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Kolor obudowy: Dark Ash Silver
Pojemność dysku: 512 GB
Informacje dodatkowe: Moduł TPM 2.0
Pojemność baterii (Wh): 41.0
Gwarancja producenta: 36
Złącze stacji dokującej: Nie
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 5625U 2,3 GHz (2.3GHz/4.3GHz; 6 rdzeni/12 wątków)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz HP Smart 45 W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Typ matrycy: SVA
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: DOS
Seria / rodzina: 250
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1827 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | 250 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 5625U 2,3 GHz (2.3GHz/4.3GHz; 6 rdzeni/12 wątków) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 6 / 12 |
| Typ matrycy: | SVA |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | DOS |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 41.0 |
| Kolor obudowy: | Dark Ash Silver |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz HP Smart 45 W |
| Informacje dodatkowe: | Moduł TPM 2.0 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.