Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPDLNCGUS2A0
Kod producenta: N3404PVNB3530EMEA01
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 5901165765146
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1.830
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: Gniazdo blokady bezpieczeństwa Noble wedge
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wbudowane Audio: Realtek ALC3204
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Polimer 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Vostro
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 2666MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ac
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Tak
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Pojemność baterii (Wh): 41.0
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Gwarancja producenta: 36
Czytnik linii papilarnych: Tak
Warunki serwisowe: 3Y
Czytnik kart: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Pojemność dysku: 512 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Wymiary [G x S x W] (mm): 235,56 x 358,50 x 16,96 ~ 18,99
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2951 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Vostro |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 2666MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3204 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Polimer 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 41.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 235,56 x 358,50 x 16,96 ~ 18,99 |
| Waga (kg): | 1.830 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Warunki serwisowe: | 3Y |
| Informacje dodatkowe: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa Noble wedge |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.