Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCEVA00R
Kod producenta: 21FN0008PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196803955651
Ilość rdzeni / wątków: 6 / 12
Pojemność baterii (Wh): 46.0
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Warunki serwisowe: 3Y
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kolor obudowy: Czarny (Thunder Black)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Pojemność dysku: 512 GB
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Nie
Wymiary [G x S x W] (mm): 218 x 305 x 17,23
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Waga (kg): 1.260
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Informacje dodatkowe: RoHS compliant, TCO Certified 9.0
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U (2.00/4.50GHz; 6 rdzenie/12 wątków)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 45W USB-C 3-pin
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: ThinkPad
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 13.30 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Military standard: MIL-STD-810H
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6020 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ThinkPad |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U (2.00/4.50GHz; 6 rdzenie/12 wątków) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 6 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 13.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Nie |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 46.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 218 x 305 x 17,23 |
| Waga (kg): | 1.260 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Thunder Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 45W USB-C 3-pin |
| Informacje dodatkowe: | RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.