Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBASUNOTBATH
Kod producenta: X1502VA-BQ676W
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387883266
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Producent procesora: Intel
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Cache procesora: 12 MB
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Bluetooth: Tak
Typ ekranu: IPS-Level
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przewodowa sieć LAN: Nie
Typ HD: Full HD
WWAN: Niezainstalowany
Głębokość produktu: 232,5 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Zasilanie USB: Tak
Szerokość produktu: 359,7 mm
Ekran dotykowy: Nie
Prąd wyjściowy adaptera AC: 3,42 A
Wysokość produktu: 19,9 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Złącze baryłkowe adaptera zasilania: 4.5 mm
Waga produktu: 1,7 kg
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 19 V
Kolor produktu: Niebieski
Wersja Bluetooth: 5.3
Ilość komór baterii: 3
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 1
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Jasność: 250 cd/m2
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Typ produktu: Laptop
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Wbudowane głośniki: Tak
Napęd optyczny: Nie
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics
Typ przedniej kamery: HD
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Przednia kamera: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Pojemność baterii: 42 Wh
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Klawiatura numeryczna: Tak
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ilość portów HDMI: 1
Łączność z siecią komórkową: Nie
Przekątna ekranu: 15,6"
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Typ dysku SSD: M.2
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Pamięć RAM: 16 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
NVMe: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 3.0
Nazwa koloru: Quiet Blue
Nośniki: SSD
Ochrona hasłem: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
System dźwięku: SonicMaster
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Wersja HDMI: 1.4
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Dedykowana karta graficzna: Nie
Paleta barw: 45%
Liczba rdzeni procesora: 8
Konfigurowalne niższe TDP: 35 W
Model procesora: i5-13420H
Podświetlenie LED: Tak
Liczba wątków: 12
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2459 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Liczba wątków: | 12 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Konfigurowalne niższe TDP: | 35 W |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Nazwa koloru: | Quiet Blue |
| Typ produktu: | Laptop |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 19 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 3,42 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu: | 1,7 kg |
| Szerokość produktu: | 359,7 mm |
| Głębokość produktu: | 232,5 mm |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ ekranu: | IPS-Level |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Typ HD: | Full HD |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Paleta barw: | 45% |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| System dźwięku: | SonicMaster |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 3.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania: | 4.5 mm |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 42 Wh |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.