Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNOFVA040
Kod producenta: 5430-0801
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184910801
Typ akumulatora / baterii: 4 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Seria / rodzina: Inspiron
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR4x-4266
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port Bluetooth: Tak
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 8 / 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Warunki serwisowe: 3Y NBD
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Pojemność baterii: 3420 mAh
Czytnik linii papilarnych: Tak
Czytnik kart: SD
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kolor obudowy: Srebrny (Platinum Silver)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Pojemność dysku: 512 GB
Dołączone oprogramowanie: Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)
Wymiary [G x S x W] (mm): 226 x 314 x 19,5
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Waga (kg): 1.590
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Informacje dodatkowe: Pamięć: 16GB wlutowane w płytę główną
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 7 7730U (2.00/4.50GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65 W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: AMD Ryzen 7
Typ matrycy: WVA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4024 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Inspiron |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 7 7730U (2.00/4.50GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 16 |
| Typ matrycy: | WVA |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR4x-4266 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Porty USB: | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 4 cell |
| Pojemność baterii: | 3420 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 226 x 314 x 19,5 |
| Waga (kg): | 1.590 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Platinum Silver) |
| Dołączone oprogramowanie: | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Warunki serwisowe: | 3Y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65 W |
| Informacje dodatkowe: | Pamięć: 16GB wlutowane w płytę główną |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.