Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4350
Kod producenta: AD1G6ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198990080987
NVMe: Tak
Typ produktu: Laptop
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stro
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Nazwa koloru: Pike silver aluminium
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość komór baterii: 3
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Typ pamięci SSD: TLC
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Segment HP: Biznes
Pojemność baterii: 51 Wh
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
HP Support Assistant: Tak
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Długość przekątnej ekranu (cm): 39,6 cm
Typ matrycy: IPS
Narzędzia HP Security: Zaślepka kamerki; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowania układowego TPM)
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Oprogramowanie przed instalacją: Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Narzędzia do zarządzania HP: HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Wysokość opakowania: 305 mm
Przekątna ekranu: 15,6"
Wersja TPM: 2.0
Nośniki: SSD
Głębokość opakowania: 483 mm
Czytnik linii papilarnych: Tak
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Szerokość opakowania: 69 mm
Zasilacz sieciowy: Tak
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Ochrona hasłem: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Korekcja ECC: Nie
Bez ECC: Tak
Efektywne rdzenie: 8
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Wersja HDMI: 2.1
Producent karty WLAN: Intel
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Model urządzenia wejściowego: Klawiatura HP Premium
Wydajne rdzenie: 2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Maksymalna moc turbo: 55 W
Typ pamięci procesora: L3
Moc adaptera AC: 65 W
Podstawowa moc procesora: 15 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Model procesora: i5-1334U
Typ anteny: 2x2
Typ przedniej kamery: HD
Liczba wątków: 12
Ilość głośników: 2
Przednia kamera: Tak
Producent procesora: Intel
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Cache procesora: 12 MB
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Typ HD: Full HD
Klawiatura numeryczna: Tak
Bluetooth: Tak
Usługa wsparcia w zestawie: 3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf,Roczna
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Ekran dotykowy: Nie
Ilość wbudowanych głośników: 2
Głębokość produktu: 233,9 mm
Łączność z siecią komórkową: Nie
Szerokość produktu: 359,4 mm
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ dysku SSD: M.2
Wysokość produktu: 19,9 mm
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Waga produktu: 1,79 kg
Optymalizator połączenia HP: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Pamięć RAM: 16 GB
Kolor produktu: Srebrny
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Dodatkowe cechy klawiatury: Odporność na zalanie
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Oryginalna nazwa marki: HP
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Jasność: 400 cd/m2
Zasilanie USB: Tak
Napęd optyczny: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3479 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Usługa wsparcia w zestawie: | 3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf,Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Producent procesora: | Intel |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba wątków: | 12 |
| Model procesora: | i5-1334U |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Bez ECC: | Tak |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Nazwa koloru: | Pike silver aluminium |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Typ produktu: | Laptop |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu: | 1,79 kg |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Głębokość produktu: | 233,9 mm |
| Szerokość produktu: | 359,4 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Głębokość opakowania: | 483 mm |
| Wysokość opakowania: | 305 mm |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 39,6 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Privacy Settings; HP Desktop Support Utilities; HP Setup Integrated OOBE; Opro |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Typ pamięci SSD: | TLC |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Pojemność baterii: | 51 Wh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Dodatkowe cechy klawiatury: | Odporność na zalanie |
| Model urządzenia wejściowego: | Klawiatura HP Premium |
| Ilość głośników: | 2 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| HP Support Assistant: | Tak |
| Narzędzia HP Security: | Zaślepka kamerki; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowania układowego TPM) |
| Narzędzia do zarządzania HP: | HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit |
| Optymalizator połączenia HP: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.