Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPASNOGUI0D0
Kod producenta: E510KA-EJ091WS
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387035610
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Czytnik linii papilarnych: Nie
Czytnik kart: MicroSD
Gwarancja producenta: 24
Kolor obudowy: Biały (White)
Złącze stacji dokującej: Nie
Pojemność dysku: 128 GB
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wymiary [G x S x W] (mm): 236 x 360 x 18,1
Dołączone oprogramowanie: Microsoft365 (subskrypcja)
Waga (kg): 1.570
Maksymalna wielkość pamięci: 4 GB
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Celeron® Processor N4500 (4M Cache, up to 2.80 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 33W 19V/1,75A
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Typ procesora: Intel Celeron
Typ matrycy: LED
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home w trybie S PL 64-bit
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR4-2666
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ac
Port Bluetooth: Bluetooth 4.2
Podświetlana klawiatura: Nie
Pamięć zainstalowana (GB): 4
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 2 / 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1509 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Celeron® Processor N4500 (4M Cache, up to 2.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 2 / 2 |
| Typ matrycy: | LED |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home w trybie S PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-2666 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 4 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 128 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 4.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 1x 2.0 + 1x 3.0 + 1x 3.0 Typu C |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | MicroSD |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 236 x 360 x 18,1 |
| Waga (kg): | 1.570 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft365 (subskrypcja) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 33W 19V/1,75A |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.