Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPAANCHVA00R
Kod producenta: NX.B78EP.006
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 4711474063748
Ilość gniazd pamięci / wolne: 1 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Military standard: MIL-STD-810H
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Warunki serwisowe: 3Y NBD
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik kart: MicroSD
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Kolor obudowy: Szary (Steel Gray)
Dołączone oprogramowanie: Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 262 400 x 23
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Waga (kg): 1.740
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Standard militarny MIL-STD-810H oraz MIL-STD-810F
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 7535U (2.90/4.55GHz; 6 rdzeni/12 wątków)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W wtyk USB-C
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: TravelMate
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x USB4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.1
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 6 / 12
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3698 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | TravelMate |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 7535U (2.90/4.55GHz; 6 rdzeni/12 wątków) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 6 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 1 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x USB4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Czytnik kart: | MicroSD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 262 400 x 23 |
| Waga (kg): | 1.740 |
| Kolor obudowy: | Szary (Steel Gray) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Dołączone oprogramowanie: | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Warunki serwisowe: | 3Y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W wtyk USB-C |
| Informacje dodatkowe: | Standard militarny MIL-STD-810H oraz MIL-STD-810F |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.