Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPAANOFW7000
Kod producenta: NX.KP0EP.002
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711121886959
Czytnik kart: MicroSD
Powłoka ekranu: Błyszcząca (Glare, Glossy)
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Pojemność dysku: 1 TB
Złącze HDMI: HDMI x1
Wymiary [G x S x W] (mm): 218 x 312 x 15
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Waga (kg): 1.320
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H (24M Cache, up to 4.80 GHz)
Informacje dodatkowe: HDMI 2.1
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 100W USB-C
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Seria / rodzina: Swift
Rozdzielczość optymalna: 2880 x 1800 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR5-4800
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel Arc Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 16 / 22
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Gwarancja producenta: 24
Czytnik linii papilarnych: Nie
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5993 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Swift |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H (24M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 16 / 22 |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2880 x 1800 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5-4800 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel Arc Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 2x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | MicroSD |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 218 x 312 x 15 |
| Waga (kg): | 1.320 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 100W USB-C |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.1 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.