Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNOFVS070
Kod producenta: 5440-8095
Stan magazynowy: 0 szt.
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Warunki serwisowe: Next Business Day 24 miesiące
Czytnik linii papilarnych: Tak
Pojemność baterii: 3420 mAh
Czytnik kart: SD
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kolor obudowy: Szary (Ice Blue)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Pojemność dysku: 1 TB
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Wymiary [G x S x W] (mm): 226 x 314 x 19,9
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1.540
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: Szyfrowanie TPM
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65 W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: WVA
Typ akumulatora / baterii: Li-Polimer 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Inspiron
Rozdzielczość optymalna: 1900 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 4400MHz
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 3x: 2x USB3.2 Gen1+ 1x 3.2 Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3918 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Inspiron |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | WVA |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1900 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 4400MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x: 2x USB3.2 Gen1+ 1x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD |
| Czytnik kart: | SD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Polimer 3 cell battery |
| Pojemność baterii: | 3420 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 226 x 314 x 19,9 |
| Waga (kg): | 1.540 |
| Kolor obudowy: | Szary (Ice Blue) |
| Warunki serwisowe: | Next Business Day 24 miesiące |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65 W |
| Informacje dodatkowe: | Szyfrowanie TPM |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.