Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMMISKOP0072
Kod producenta: Cubi N ADL S-098EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377302111
Producent procesora: Intel
Model kontrolera WLAN: Intel Dual Band Wireless-AC 9462
Cache procesora: 6 MB
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 90%
Układ płyty głównej: Intel SoC
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Wi-Fi: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Bluetooth: Tak
Typ anteny: 1x1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Głębokość produktu: 124 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Szerokość produktu: 124 mm
Wersja Bluetooth: 5.0
Wysokość produktu: 53,7 mm
Zakres wilgotności względnej: 0 - 85%
Waga produktu: 540 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Maksymalne taktowanie procesora: 3,7 GHz
Obudowa: Mini PC
Napęd optyczny: Nie
Standard VESA: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Liczba portów USB 2.0: 2
Okres gwarancji: 3 lat(a)
Układ pamięci: 1 x 4 GB
Ilość DisplayPort: 1
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Zasilanie: 65 W
Ilość portów HDMI: 1
Typ dysku SSD: M.2
Typ produktu: Mini PC
Całkowita pojemność dysków SSD: 128 GB
Całkowita pojemność dysków: 128 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Pamięć RAM: 4 GB
Typ procesora: Intel® N
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Pojemność pamięci SSD: 128 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
NVMe: Tak
Nośniki: SSD
Objętość: 0,7 l
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Wysokość opakowania: 469 mm
Dołączony wyświetlacz: Nie
Głębokość opakowania: 506 mm
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Waga wraz z opakowaniem: 1,39 kg
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Szerokość opakowania: 221 mm
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Wersja DisplayPort: 1.4
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wersja HDMI: 2.1
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 2
Model procesora: N200
Liczba wątków: 4
Producent karty WLAN: Intel
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1511 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Układ pamięci: | 1 x 4 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Wysokość produktu: | 53,7 mm |
| Wysokość opakowania: | 469 mm |
| Głębokość produktu: | 124 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 90% |
| Typ anteny: | 1x1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 128 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków: | 128 GB |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 128 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 6 MB |
| Model procesora: | N200 |
| Liczba wątków: | 4 |
| Typ procesora: | Intel® N |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,7 GHz |
| Objętość: | 0,7 l |
| Obudowa: | Mini PC |
| Standard VESA: | Tak |
| Zasilanie: | 65 W |
| Głębokość opakowania: | 506 mm |
| Waga produktu: | 540 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,39 kg |
| Szerokość opakowania: | 221 mm |
| Szerokość produktu: | 124 mm |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Okres gwarancji: | 3 lat(a) |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.