Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONXAOMON0011
Kod producenta: 66380
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6941948706989
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1200:1
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Typ HD: Full HD
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Ekran dotykowy: Nie
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2234472
Waga (z podstawą): 5,5 kg
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Ilość DisplayPort: 1
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A,USB Type-C
Ilość portów HDMI: 2
HDMI: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Standard VESA: Tak
Głębia kolorów: 8 bit
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Kolor produktu: Czarny
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Typ matrycy: IPS
Wbudowany USB hub: Nie
Przekątna ekranu: 27"
Wyjście na słuchawki: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
Jasność wyświetlacza (typowa): 360 cd/m2
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Technologia wyświetlacza: LCD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Prąd wejściowy: 5 A
Pobór mocy: 120 W
Pobór mocy (max): 24 W
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1203 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1200:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 360 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 75 x 75 mm |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Typu-A,USB Type-C |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2234472 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Pobór mocy: | 120 W |
| Pobór mocy (max): | 24 W |
| Prąd wejściowy: | 5 A |
| Waga (z podstawą): | 5,5 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 6 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Typ HD: | Full HD |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.