Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONXAOMON0010
Kod producenta: 63059
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 6941948704794
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Typ HD: Full HD
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Ekran dotykowy: Nie
Waga (z podstawą): 4,2 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą): 453 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 612,5 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2151789
Głębokość urządzenia (z podstawą): 170 mm
Podstawa dołączona: Tak
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Kensington Lock: Nie
HDMI: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Kolor nóżek: Czarny
Ilość DisplayPort: 1
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Pozycjonowanie na rynku: Dom i biuro
Wyjście na słuchawki: Tak
Standard VESA: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
Kolor produktu: Czarny
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Wbudowane głośniki: Nie
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ matrycy: IPS
Technologia wyświetlacza: IPS
Przekątna ekranu: 27"
Typ podświetlacza: LED
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 22 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Pobór mocy: 36 W
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Szerokość (bez podstawy): 612,5 mm
Rozmiar plamki: 0 x 0,311 mm
Kształt ekranu: Płaski
Przewody: HDMI,Prąd przemienny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 653 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Rozmiar plamki: | 0 x 0,311 mm |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza: | IPS |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 6 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ HD: | Full HD |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Standard VESA: | Tak |
| Kensington Lock: | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom i biuro |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy: | 36 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 22 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 453 mm |
| Waga (z podstawą): | 4,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 612,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 170 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 612,5 mm |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Typ podświetlacza: | LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2151789 |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.