Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD270250
Kod producenta: VG2756V-2K
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907018967
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: 49 ~ 75
Dodatki multimedialne: Kamera 5MPix
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 423,38 ~ 533,38 x 217
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.233 mm
Informacje dodatkowe: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.40
Waga bez podstawy (kg): 5.80
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 30.60 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -120° / +120°
Nasycenie kolorów: 108% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 ~ 90
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 49 ~ 75
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +40°
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 390 x 57
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, HDMI, USB-C, USB-A/B), instrukcja
Częstotliwość odchylania poziomego: 15 ~ 90
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2286 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 49 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15 ~ 90 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +40° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -120° / +120° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 108% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 30.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dodatki multimedialne: | Kamera 5MPix |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, HDMI, USB-C, USB-A/B), instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 423,38 ~ 533,38 x 217 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 390 x 57 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.80 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 49 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 ~ 90 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.