Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD270240
Kod producenta: VG2756-4K
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907008555
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 ~ 150
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 24 ~75
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +40°
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, HDMI, USB-C, USB-A/B), instrukcja
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612 x 362 x 52
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: 15 ~ 150
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: 24 ~75
Informacje dodatkowe: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612 x 406,19 ~ 533,24 x 202
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.50
Waga bez podstawy (kg): 5.10
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 26.35 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -120° / +120°
Nasycenie kolorów: 109% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2371 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 24 ~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15 ~ 150 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +40° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -120° / +120° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 109% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 26.35 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, HDMI, USB-C, USB-A/B), instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612 x 406,19 ~ 533,24 x 202 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612 x 362 x 52 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.10 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 24 ~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 ~ 150 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.