Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD240060
Kod producenta: VG2456
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 0766907006155
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 24 - 75
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: +5° / +40°
Gwarancja producenta: 36
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539 x 320 x 52
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania poziomego: 15 - 82
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wyposażenie dodatkowe: Quick Start Guide
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania pionowego: 24 - 75
Touch: Nie
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539 x 406,2 x 202
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wielkość plamki: 0.275 mm
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Informacje dodatkowe: USB Type-C: 1x 60W
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.40
Waga bez podstawy (kg): 4.00
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.40 W
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: A+
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 - 82
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1360 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 24 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15 - 82 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | +5° / +40° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | A+ |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Quick Start Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539 x 406,2 x 202 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539 x 320 x 52 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.00 |
| Informacje dodatkowe: | USB Type-C: 1x 60W |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 24 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 - 82 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.