Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD220030
Kod producenta: VA2215-H
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907014150
Wyposażenie dodatkowe: HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 492 x 282 x 38
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania poziomego: 24-86
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: 48-75
Informacje dodatkowe: Blue Light Filter
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 492 x 377 x 188
Wielkość plamki: 0.249 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 2.40
Waga bez podstawy (kg): 2.00
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 22.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 24-86
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-75
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta: 24
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 360 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.249 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 24-86 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 492 x 377 x 188 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 492 x 282 x 38 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.00 |
| Informacje dodatkowe: | Blue Light Filter |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 24-86 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.