Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONSA1MON0250
Kod producenta: LS24D304GAUXEN
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 8806095803074
Przewody: HDMI,Zasilanie
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Natywna proporcja obrazu: 16:9
HDMI: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Typ HD: Full HD
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Ekran dotykowy: Nie
Wbudowany USB hub: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Wyjście na słuchawki: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 40 °C
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Waga (z podstawą): 2,4 kg
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Wysokość urządzenia (z podstawą): 428,5 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540,7 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Głębokość urządzenia (z podstawą): 175,1 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 15 kWh
Ilość portów HDMI: 1
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Typ zasilacza: Zewnętrzny
AMD FreeSync: Nie
Pobór mocy: 15 W
NVIDIA G-SYNC: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Wi-Fi: Nie
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Przewodowa sieć LAN: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Standard VESA: Tak
Kolor produktu: Czarny
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Wbudowane głośniki: Nie
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Regulacja wysokości: Nie
Regulacja pochylenia: Tak
Wbudowany mikrofon: Nie
Zakres kąta nachylenia: -2 - 21°
Typ matrycy: IPS
Głębokość (bez podstawy): 36,2 mm
Przekątna ekranu: 24"
Wysokość (bez podstawy): 320,4 mm
Waga (bez podstawy): 2,4 kg
Szerokość (bez podstawy): 540,7 mm
Długość przekątnej ekranu (cm): 61 cm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2109458
Wersja HDMI: 1.4
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Kształt ekranu: Płaski
Podświetlenie LED: Tak
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 403 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy: | 15 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 175,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 540,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 428,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 2,4 kg |
| Waga (bez podstawy): | 2,4 kg |
| Głębokość (bez podstawy): | 36,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 540,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 320,4 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Przewody: | HDMI,Zasilanie |
| Długość kabla zasilającego: | 1,5 m |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Przekątna ekranu: | 24" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Typ HD: | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 61 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -2 - 21° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Standard VESA: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| HDMI: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2109458 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.