Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD270640
Kod producenta: 27M1C3200VL/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581795948
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, przewód zasilający, przewód Display Port
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30–200
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48–165
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 366 x 83
Informacje dodatkowe: SmartContrast: Mega Infinity DCR
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Normy spełniane przez monitor: ICES-003
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 447x 193
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.44
Waga bez podstawy (kg): 4.13
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 20.70 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Nasycenie kolorów: 121% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 649 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48–165 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ICES-003 |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 121% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód HDMI, przewód zasilający, przewód Display Port |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 447x 193 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 366 x 83 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.44 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.13 |
| Informacje dodatkowe: | SmartContrast: Mega Infinity DCR |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30–200 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.