Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOSALD3201G0
Kod producenta: LS32BG750NPXEN
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 8806094796568
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium Pro
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 713 x 606,4 x 311
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 8.60
Waga bez podstawy (kg): 6.70
Kontrast statyczny: 1000000 :1
Złącza zewn.: Wyjscie słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 33.20 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Wyposażenie dodatkowe: Przewód DP
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -9° / +13°
Typ matrycy: VA
Gwarancja producenta: 24
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 713 x 440.3 x 185
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: - maks. 140 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3260 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Odyssey |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Złącza zewn.: | Wyjscie słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -9° / +13° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 95% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 33.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód DP |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 713 x 606,4 x 311 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 713 x 440.3 x 185 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.70 |
| Informacje dodatkowe: | - maks. 140 W |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.