Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAALD3200A0
Kod producenta: UM.JS2EE.A05
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711121831171
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Informacje dodatkowe: Technologia Acer ComfyView, Acer Display Widget, Low dimming
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Gwarancja producenta: 24
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 715 x 541 x 269
Wielkość plamki: 0.273 mm
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.20
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 1W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1299 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.273 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +15° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 1W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 715 x 541 x 269 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.20 |
| Informacje dodatkowe: | Technologia Acer ComfyView, Acer Display Widget, Low dimming |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.