Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD490080
Kod producenta: 49B2U6903CH/00
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 8712581804763
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~40 | DP/Thunderbolt: 30~200
Rozdzielczość maksymalna: 5120 x 1440
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 30~75 | DP/Thunderbolt: 48~1200
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, Thunderbolt, zasilający)
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1193 x 373 x 164
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 48.80 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Dodatki multimedialne: Kamera 5MPix
Normy spełniane przez monitor: UKCA
Kolor obudowy: Srebrno-szary (Silver-grey)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1193 x 586 x 268
Informacje dodatkowe: 2x port USB-C (1x data, 1x data/ładowaniem 45 W)
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 15.45
Waga bez podstawy (kg): 11.82
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 41.85 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 119% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Format obrazu: 32:9
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5763 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 48.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 32:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 5120 x 1440 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 30~75 | DP/Thunderbolt: 48~1200 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~40 | DP/Thunderbolt: 30~200 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | UKCA |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +15° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 119% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 41.85 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Srebrno-szary (Silver-grey) |
| Dodatki multimedialne: | Kamera 5MPix |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP, Thunderbolt, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 1193 x 586 x 268 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 1193 x 373 x 164 |
| Waga z podstawą (kg): | 15.45 |
| Waga bez podstawy (kg): | 11.82 |
| Informacje dodatkowe: | 2x port USB-C (1x data, 1x data/ładowaniem 45 W) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.