Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD270890
Kod producenta: 27M2N3200A/00
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 8712581805852
Pobór energii (podczas pracy): 27.40 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 90% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 200
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 180
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP zasilający)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 368 x 60
Kolor obudowy: Węgiel drzewny (Charcoal)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: ICES-003
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 519 x 261
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.82
Waga bez podstawy (kg): 4.00
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 800 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 200 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ICES-003 |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 90% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 27.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Węgiel drzewny (Charcoal) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 519 x 261 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 368 x 60 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.82 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.00 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.