Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD271010
Kod producenta: 27B2G5500/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8721038001785
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 11.11 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 94% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: B
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 150
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 100
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +30°
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 368 x 58
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 543 x 235
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.77
Waga bez podstawy (kg): 5.01
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1500 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1161 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 150 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 94% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 11.11 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | B |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 543 x 235 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 368 x 58 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.77 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.01 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.