Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD240150
Kod producenta: PRO MP243XP
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377036863
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Rodzina: PRO
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 119% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Gwarancja producenta: 24
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541,93 x 322,26 x 45,39
Informacje dodatkowe: Adaptive Sync Support
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541,93 x 501,85 x 200,81
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.65
Waga bez podstawy (kg): 2.65
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 559 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | PRO |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 119% (sRGB) |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541,93 x 501,85 x 200,81 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541,93 x 322,26 x 45,39 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.65 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.65 |
| Informacje dodatkowe: | Adaptive Sync Support |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.