Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2401D0
Kod producenta: G244PF E2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377123174
Nasycenie kolorów: 91% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: Rapid IPS
Touch: Nie
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 55,3 ~ 200
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 180
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0b: 1920 x 1080 (maks. 180Hz)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 170
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 541,3 x 322,3 x 59,7
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 541,9 x 399 x 196,5
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.70
Waga bez podstawy (kg): 2.70
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 783 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | Rapid IPS |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 170 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 55,3 ~ 200 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 91% (Adobe RGB) |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 541,9 x 399 x 196,5 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 541,3 x 322,3 x 59,7 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.70 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0b: 1920 x 1080 (maks. 180Hz) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.