Strona główna » Monitory » Monitor LG 27" UltraFine 27UQ850V-W IPS Black 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
Monitor LG 27" UltraFine 27UQ850V-W IPS Black 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 4xUSB głośnikiMonitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27Monitor LG 27
Monitor LG 27" UltraFine 27UQ850V-W IPS Black 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
Monitor LG 27
Monitor LG 27
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLGLD2706I0
Kod producenta: 27UQ850V-W.AEU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806084248466
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40 ~ 60
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Typ matrycy: IPS Black
Gwarancja producenta: 24
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,9 x 363,5 x 44,3
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Biały (White)
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Informacje dodatkowe: - maksymalny: 157 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,9 x 569,6 x 239,3
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.85
Waga bez podstawy (kg): 4.05
Kontrast statyczny: 2000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: UltraFine
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 44.00 W
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rodzina:UltraFine
Przekątna ekranu:27.00 cali
Typ matrycy:IPS Black
Technologia podświetlania:LED
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.155 mm
Czas reakcji matrycy:5.000 ms
Jasność matrycy:400 cd/m2
Kontrast statyczny:2000 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Obsługa FreeSync:Tak
Wbudowane głośniki:2 x 5W
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:98% (DCI-P3)
Klasa energetyczna:F
Wbudowany zasilacz:Nie
Kolor obudowy:Biały (White)
Waga z podstawą (kg):5.85
Waga bez podstawy (kg):4.05