Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONLEVMON0214
Kod producenta: 63DFKAT4EU
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 196802905169
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Waga wraz z opakowaniem: 6,9 kg
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,8 cm
Szerokość opakowania: 720 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Wersja HDMI: 1.4
Technologia wyświetlacza: LED
Gęstość pikseli: 82 ppi
Paleta barw: 99%
Typ podświetlacza: W-LED
Rozmiar plamki: 0,311 x 0,311 mm
Stojak dołączony: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Przewody: Prąd przemienny,HDMI
Tryb wyłączenia: 0,5 W
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Typ HD: Full HD
Przednia osłona: Szary
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1417948
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Odłączana podstawa: Tak
Podstawa dołączona: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Waga (z podstawą): 4,5 kg
Pobór mocy: 19,5 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1417948
Wysokość urządzenia (z podstawą): 475 mm
Pobór mocy (max): 36 W
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 612,3 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Czas odpowiedzi (szybkość): 4 ms
Głębokość urządzenia (z podstawą): 184,9 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Szerokość ramki (góra): 2,3 mm
Kensington Lock: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Szerokość ramki (bok): 2,3 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Szerokość ramki (dół): 2,1 cm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1300:1
Standard gamy kolorów: sRGB
Ilość portów HDMI: 2
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
HDMI: Tak
Standard VESA: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Głębia kolorów: 8 bit
Kolor produktu: Szary
Ekran matowy: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Certyfikaty: ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort
Nazwa koloru: Storm Grey
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wyjście audio: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wbudowane głośniki: Nie
Zakres kąta nachylenia: -5 - 22°
Długość kabla zasilającego: 1,8 m
Regulacja wysokości: Nie
Głębokość (bez podstawy): 43,5 mm
Wbudowany USB hub: Nie
Typ matrycy: IPS
Wysokość (bez podstawy): 368 mm
OSD: Tak
System operacyjny: Windows 10, Windows 11
Waga (bez podstawy): 3,6 kg
Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
Przekątna ekranu: 27"
Szerokość (bez podstawy): 612,3 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Wysokość opakowania: 452 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 3000000:1
Głębokość opakowania: 125 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 640 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort |
| System operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Przednia osłona: | Szary |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Kolor produktu: | Szary |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max): | 36 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy: | 19,5 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Wysokość (bez podstawy): | 368 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,6 kg |
| Szerokość ramki (bok): | 2,3 mm |
| Szerokość ramki (dół): | 2,1 cm |
| Szerokość (bez podstawy): | 612,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 43,5 mm |
| Szerokość ramki (góra): | 2,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 475 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 184,9 mm |
| Waga (z podstawą): | 4,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 612,3 mm |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 125 mm |
| Szerokość opakowania: | 720 mm |
| Wysokość opakowania: | 452 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,9 kg |
| Przewody: | Prąd przemienny,HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego: | 1,8 m |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1300:1 |
| Paleta barw: | 99% |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 33,6 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 6 ms |
| Typ matrycy: | IPS |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 3000000:1 |
| Typ HD: | Full HD |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozmiar plamki: | 0,311 x 0,311 mm |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 59,8 cm |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 4 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Gęstość pikseli: | 82 ppi |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| OSD: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Kensington Lock: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wyjście audio: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1417948 |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.