Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOLVLD240220
Kod producenta: 63A5GAT6EU
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 0196379327111
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkVision
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 22.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C
Typ matrycy: TFT
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 24
Informacje dodatkowe: Lenovo ThinkColour
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,8 x 325,9 x 44,4
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,8 x 417,1 ~ 567,1 x 204,9
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.10
Waga bez podstawy (kg): 3.60
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1071 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkVision |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | TFT |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 22.00 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód USB-C |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,8 x 417,1 ~ 567,1 x 204,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,8 x 325,9 x 44,4 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.60 |
| Informacje dodatkowe: | Lenovo ThinkColour |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.