Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: WLONONWCRORMK
Kod producenta: 27U41YA-B
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 8806096597200
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Szerokość urządzenia (z podstawą): 611,6 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Głębokość urządzenia (z podstawą): 220 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kensington Lock: Nie
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Ilość portów HDMI: 1
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
AMD FreeSync: Nie
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
NVIDIA G-SYNC: Nie
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10),HDR Effect
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Standard VESA: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Podstawa dołączona: Tak
Kolor produktu: Czarny
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Redukcja rozmycia ruchu: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Interfejs do montażu panelu: 1100 x 100 mm
Specyficzne technologie: Black Stabilizer
Typ matrycy: IPS
Regulacja pochylenia: Tak
Wersja HDCP: 2.3
Przekątna ekranu: 27"
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 20 kWh
Głębokość (bez podstawy): 37,5 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR): E
Wysokość (bez podstawy): 357,7 mm
Waga (bez podstawy): 3,3 kg
Standard gamy kolorów: sRGB
Szerokość (bez podstawy): 611,6 mm
HDMI: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 69 cm
Wejście audio: Tak
Wysokość opakowania: 449,6 mm
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Głębokość opakowania: 138,7 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Waga wraz z opakowaniem: 5,4 kg
HDCP: Tak
Szerokość opakowania: 690,9 mm
Wbudowany USB hub: Nie
Kraj pochodzenia: Tajlandia
Wyjście na słuchawki: Tak
Wersja HDMI: 2.0
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Kształt ekranu: Płaski
Jasność wyświetlacza (typowa): 220 cd/m2
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Przewody: HDMI
Technologia wyświetlacza: LCD
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Typ HD: Full HD
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ekran dotykowy: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 16 kWh
Waga (z podstawą): 4,2 kg
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Wysokość urządzenia (z podstawą): 458,2 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 599 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 20 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Waga (z podstawą): | 4,2 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 458,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 357,7 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,3 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 611,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 611,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 220 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 37,5 mm |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Głębokość opakowania: | 138,7 mm |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Szerokość opakowania: | 690,9 mm |
| Wysokość opakowania: | 449,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,4 kg |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Przewody: | HDMI |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10),HDR Effect |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 69 cm |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 220 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Typ HD: | Full HD |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Kensington Lock: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 1100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| HDCP: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wejście audio: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDCP: | 2.3 |
| Specyficzne technologie: | Black Stabilizer |
| Kraj pochodzenia: | Tajlandia |
| Redukcja rozmycia ruchu: | Tak |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.