Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONIIYMON0211
Kod producenta: XUB2793HSU-B7
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 4948570124619
HDMI: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wersja USB hub: 2.0
Ilość DisplayPort: 1
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kąt obrotu wokół osi: 0 - 90°
Ilość portów HDMI: 1
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Obracany: 60 - 120°
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 96%
Standard VESA: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kolor produktu: Czarny
Współczynnik kontrastu (typowy): 1300:1
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Regulacja wysokości: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
HDCP: Tak
Typ matrycy: IPS
Zakres kąta nachylenia: 5 - 23°
Przekątna ekranu: 27"
Głębokość (bez podstawy): 209,5 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Wysokość (bez podstawy): 400,5 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość (bez podstawy): 611,5 mm
Oś obrotu: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,6 cm
OSD: Tak
Wysokość opakowania: 447 mm
Obrotowe: Tak
Głębokość opakowania: 142 mm
Języki menu ekranowego: Rosyjski,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Francuska,Polski,Angielski,Japońska,Hiszpański
Waga wraz z opakowaniem: 6,5 kg
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 110 kHz
Szerokość opakowania: 691 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Wersja HDMI: 1.4
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 80000000:1
Rozmiar plamki: 0,311 x 0,311 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Rozmiar obrazu (w poziomie): 33,6 cm
Kształt ekranu: Płaski
Rozmiar obrazu (w pionie): 59,8 cm
Ilość głośników: 2
Technologia wyświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2027979
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Czas reakcji (MPRT): 1 ms
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Regulowana wysokość (max): 15 cm
Typ HD: Full HD
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ostrzeżenia: Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 22 kWh
Wersja wyjścia DisplayPort: 1.2
Ekran dotykowy: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Waga (z podstawą): 5,4 kg
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Wysokość urządzenia (z podstawą): 209,5 mm
Pobór mocy: 22 W
Standard gamy kolorów: NTSC,sRGB
Szerokość urządzenia (z podstawą): 611,5 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Głębokość urządzenia (z podstawą): 550,5 mm
Obsługa VESA Adaptive Sync: Tak
Kensington Lock: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 767 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 22 kWh |
| Pobór mocy: | 22 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Wysokość (bez podstawy): | 400,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 611,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 209,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,4 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 611,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 550,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 209,5 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 691 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6,5 kg |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Wysokość opakowania: | 447 mm |
| Głębokość opakowania: | 142 mm |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 96% |
| Standard gamy kolorów: | NTSC,sRGB |
| Czas reakcji (MPRT): | 1 ms |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1300:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 59,8 cm |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Rozmiar plamki: | 0,311 x 0,311 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 68,6 cm |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 33,6 cm |
| Typ HD: | Full HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 80000000:1 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 110 kHz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Języki menu ekranowego: | Rosyjski,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Francuska,Polski,Angielski,Japońska,Hiszpański |
| Zakres kąta nachylenia: | 5 - 23° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | 0 - 90° |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Standard VESA: | Tak |
| OSD: | Tak |
| Obracany: | 60 - 120° |
| Oś obrotu: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Obrotowe: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 15 cm |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort: | 1.2 |
| Wersja USB hub: | 2.0 |
| HDMI: | Tak |
| HDCP: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2027979 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.