Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD340050
Kod producenta: MO34WQC2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331858926
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wyposażenie dodatkowe: Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Kensington lock
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 811,7 x 361,2 x 105,8
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 811,7 x 595,3 x 244,3
Wielkość plamki: 0.231 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.86
Waga bez podstawy (kg): 6.68
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Złącza zewn.: Wejście mikrofonu
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Technologia podświetlania: OLED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 48.00 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3904 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Technologia podświetlania: | OLED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Wejście mikrofonu |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 48.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB cable/QSG/Warranty card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 811,7 x 595,3 x 244,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 811,7 x 361,2 x 105,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.86 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.68 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington lock |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.