Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONDELMON0273
Kod producenta: 210-BQZY
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184962527
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Zasięg skanowania (długość): 48 - 100 Hz
Ekran dotykowy: Nie
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Rozpraszanie ciepła (typowe): 94,9 BTU/h
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1152 x 864 (XGA+),1600 x 1200,640 x 480 (VGA),3840 x 2160,1024 x 768 (XGA),1280 x 800,2560 x 1440,720 x 400,1280 x 1024 (SXGA),1920 x 1200 (WUXGA),1600 x 900,1920 x 1080 (HD 1080),800 x 600 (SVGA)
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 5000 m
Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms
Regulacja pochylenia: Tak
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 230 kHz
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Technologia Dell ComfortView: Tak
Wersja PAIA: GaBi version 1, 2024
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Waga (z podstawą): 9,16 kg
Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM): Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 148,584
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wysokość urządzenia (z podstawą): 619 mm
Szerokość ramki (góra): 7,88 mm
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 328
Rozmiar obrazu (w poziomie): 69,7 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 713,4 mm
Szerokość ramki (bok): 8,05 mm
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 19,024
Rozmiar obrazu (w pionie): 39,2 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 215 mm
Technologia wyświetlacza: LCD
Kensington Lock: Tak
Szerokość ramki (dół): 1,3 cm
Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): 136,12
Typ podświetlacza: Edge LED
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Rozmiar obrazu (w poprzek): 80 cm
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 24,272
Obsługiwane tryby wideo: 576p,1080p,480p,720p
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Maksymalne zasilanie USB: 90 W
Ekran matowy: Tak
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Ilość DisplayPort: 1
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB typu C downstream: 1
Zakres kąta nachylenia: -5 - 21°
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,4 W
AMD FreeSync: Nie
Wersja HDCP: 2.2
Głębokość (bez podstawy): 50 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 28 kWh
NVIDIA G-SYNC: Nie
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Wysokość (bez podstawy): 413,1 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Standard VESA: Tak
HDMI: Tak
Waga (bez podstawy): 6,65 kg
Przednia osłona: Czarny
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów USB Typu A downstream: 3
Szerokość (bez podstawy): 713,4 mm
Prąd wejściowy: 2.8 A
Certyfikaty: TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Waga wraz z opakowaniem: 12,9 kg
Wbudowane głośniki: Nie
Obracany: -30 - 30°
Wersja DisplayPort: 1.4
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Gęstość pikseli: 140 ppi
Pobór mocy: 27,8 W
Regulacja wysokości: Tak
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Rozmiar plamki: 0,1816 x 0,1816 mm
Pobór mocy (max): 205 W
Typ matrycy: IPS
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Przekątna ekranu: 31,5"
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Kolor nóżek: Szary
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kształt ekranu: Płaski
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Twardość powierzchni: 3H
Podświetlenie LED: Tak
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 191,88
Diody LED: Tak
HDCP: Tak
Przewody: USB Type-C,USB Type-A na USB Type-C,DisplayPort
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2156649
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Wbudowany USB hub: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 191,88
Zasilanie USB: Tak
Wyjście na słuchawki: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): EPEAT Gold,TCO,EPEAT Climate +,ENERGY STAR
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2156649
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Nie zawiera: Rtęci,Arsenowy,PVC/BFR
Oś obrotu: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Regulowana wysokość (max): 15 cm
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
OSD: Tak
Typ HD: 4K Ultra HD
Podstawa dołączona: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Obrotowe: Tak
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2569 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Szary |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max): | 205 W |
| Prąd wejściowy: | 2.8 A |
| Pobór mocy: | 27,8 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,4 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 28 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 619 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 713,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 215 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 413,1 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 713,4 mm |
| Szerokość ramki (bok): | 8,05 mm |
| Szerokość ramki (dół): | 1,3 cm |
| Waga (bez podstawy): | 6,65 kg |
| Szerokość ramki (góra): | 7,88 mm |
| Waga (z podstawą): | 9,16 kg |
| Głębokość (bez podstawy): | 50 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 5000 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Windows 10 |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 12,9 kg |
| Przewody: | USB Type-C,USB Type-A na USB Type-C,DisplayPort |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 576p,1080p,480p,720p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1152 x 864 (XGA+),1600 x 1200,640 x 480 (VGA),3840 x 2160,1024 x 768 (XGA),1280 x 800,2560 x 1440,720 x 400,1280 x 1024 (SXGA),1920 x 1200 (WUXGA),1600 x 900,1920 x 1080 (HD 1080),800 x 600 (SVGA) |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 230 kHz |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 8 ms |
| Przekątna ekranu: | 31,5" |
| Zasięg skanowania (długość): | 48 - 100 Hz |
| Rozmiar plamki: | 0,1816 x 0,1816 mm |
| Typ HD: | 4K Ultra HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Rozmiar obrazu (w poprzek): | 80 cm |
| Technologia Dell ComfortView: | Tak |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 5 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 39,2 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 69,7 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Ekran matowy: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 140 ppi |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozpraszanie ciepła (typowe): | 94,9 BTU/h |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulowana wysokość (max): | 15 cm |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 21° |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| OSD: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Obracany: | -30 - 30° |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| HDCP: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB: | 90 W |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Ilość portów USB typu C downstream: | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 3 |
| Wersja HDCP: | 2.2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Funkcja Wake-on-LAN: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM): | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | EPEAT Gold,TCO,EPEAT Climate +,ENERGY STAR |
| Nie zawiera: | Rtęci,Arsenowy,PVC/BFR |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2156649 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 191,88 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 148,584 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 24,272 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 19,024 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): | 136,12 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 328 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.