Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD340100
Kod producenta: LS34BG850SUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806094525175
Waga bez podstawy (kg): 5.50
Kontrast statyczny: 1000000 :1
Złącza zewn.: USB Type-C x2
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 50.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -3° / +3°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 175 Hz
Czas reakcji matrycy: 0.100 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Wyposażenie dodatkowe: Długość przewodu zasilania 1,5m, Kabel Mini-DisplayPort, Pilot
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 175
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +20°
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 813,6 x 363,5 x 128,1
Informacje dodatkowe: Źródło zasilania AC100-240V
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 813,6 x 522,3 x 192,8
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.50
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4184 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Odyssey |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 0.100 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | USB Type-C x2 |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -3° / +3° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 175 |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 50.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Długość przewodu zasilania 1,5m, Kabel Mini-DisplayPort, Pilot |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 813,6 x 522,3 x 192,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 813,6 x 363,5 x 128,1 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.50 |
| Informacje dodatkowe: | Źródło zasilania AC100-240V |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.