Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD340060
Kod producenta: 210-BFRQ
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184657157
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 815x25 x 415,57 ~ 525,57 x 305,71
Wielkość plamki: 0.230 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga bez podstawy (kg): 6.27
Kontrast dynamiczny: 1000000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 34.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 99,3% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 1000 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 0.100 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, DisplayPort / USB-C, USB 3.0)
Typ matrycy: QD-OLED
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: Maksymalny pobór mocy: 200 W
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 815,25 x 364,15 x 127,11
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4489 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | QD-OLED |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.230 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.100 ms |
| Jasność matrycy: | 1000 cd/m2 |
| Kontrast dynamiczny: | 1000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99,3% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 34.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (DisplayPort, DisplayPort / USB-C, USB 3.0) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 815x25 x 415,57 ~ 525,57 x 305,71 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 815,25 x 364,15 x 127,11 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.27 |
| Informacje dodatkowe: | Maksymalny pobór mocy: 200 W |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.