Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD3400D0
Kod producenta: 210-BDSZ
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184567784
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 175
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Srebrno-czarny (Silver-black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: Inteligentne podświetlenie RGB LED
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 815 x 525 x 306
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Kontrast dynamiczny: 100000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Rodzina: Alienware
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 42.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -40° / +40°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 1000 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6117 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Alienware |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 8.000 ms |
| Jasność matrycy: | 1000 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 175 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -40° / +40° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 42.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny (Silver-black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 815 x 525 x 306 |
| Informacje dodatkowe: | Inteligentne podświetlenie RGB LED |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.