Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MODLLD2702M0
Kod producenta: 210-BMJC
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5397184821763
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 110
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 100
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 610,7 x 354,7 x 50
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.40 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: Kompatybilność z Dell Display Manager
Normy spełniane przez monitor: TCO
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 610,7 x 384,6 x 192,3
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.01
Waga bez podstawy (kg): 4.36
Kontrast statyczny: 1500 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.20 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1164 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 110 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.40 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 610,7 x 384,6 x 192,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 610,7 x 354,7 x 50 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.01 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.36 |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność z Dell Display Manager |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.