Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOASLD1600L0
Kod producenta: MB16AHG
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4711387005798
Waga z podstawą (kg): 0.92
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ZenScreen
Regulacja wysokości: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 17.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 3.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-180 | USB-C: 180
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zailający
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 60-144 | USB-C: 60-144
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Kolor obudowy: Ciemnoszary (Dark grey)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 359.85 x 226.75 x 11.95
Informacje dodatkowe: Pivot: Auto-Rotate
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30-180 | USB-C: 180
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Normy spełniane przez monitor: TUV-GS
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 60-144 | USB-C: 60-144
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 359.85 x 226.75 x 11.95
Wielkość plamki: 0.179 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1490 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 3.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-GS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zailający |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 359.85 x 226.75 x 11.95 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 359.85 x 226.75 x 11.95 |
| Waga z podstawą (kg): | 0.92 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 60-144 | USB-C: 60-144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30-180 | USB-C: 180 |
| Informacje dodatkowe: | Pivot: Auto-Rotate |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.