Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD270250
Kod producenta: 210-BFII
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0884116431435
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 600 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 280 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 280
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Informacje dodatkowe: Adaptive-Sync, AMD FreeSync, redukcja niebieskiego światła
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 606 x 354 x 67
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 606 x 406 ~ 516 x 268
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 9.34
Waga bez podstawy (kg): 5.71
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 22.10 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2437 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 600 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 22.10 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 280 |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 606 x 406 ~ 516 x 268 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 606 x 354 x 67 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.34 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.71 |
| Informacje dodatkowe: | Adaptive-Sync, AMD FreeSync, redukcja niebieskiego światła |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.