Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD250070
Kod producenta: 210-BFIM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184656938
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, miniDisplayPort -> DisplayPort, USB upstream)
Typ matrycy: Fast IPS
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 360
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 24.50 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 555,19 x 325,84 x 66,65
Informacje dodatkowe: Redukcja niebieskiego światła
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 555,19 x 390,25 ~ 500,25 x 243,7
Wielkość plamki: 0.282 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga bez podstawy (kg): 3.45
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 74.50 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 360 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1824 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 24.50 cali |
| Typ matrycy: | Fast IPS |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.282 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 74.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 360 |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (DisplayPort, miniDisplayPort -> DisplayPort, USB upstream) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 555,19 x 390,25 ~ 500,25 x 243,7 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 555,19 x 325,84 x 66,65 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.45 |
| Informacje dodatkowe: | Redukcja niebieskiego światła |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.