Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD250080
Kod producenta: 210-BJPH
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184821374
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 500 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 500
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Gwarancja producenta: 36
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 555,14 x 328,86 x 84,00
Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB 3.2 1. generacji (5 Gbit/s) do wysyłania danych - 1,8 m
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Typ matrycy: Fast IPS
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Rheinland
Touch: Nie
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 555,14 x 390,51 ~ 500,51 x 243,71
Przekątna ekranu: 24.50 cali
Wielkość plamki: 0.283 mm
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Informacje dodatkowe: Czas reakcji: 1 ms (maks. szary-do-szarego), 0,5 ms (min. szary-do-szarego)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.01
Waga bez podstawy (kg): 3.65
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 74.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2478 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 24.50 cali |
| Typ matrycy: | Fast IPS |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.283 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Rheinland |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 500 |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 74.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB 3.2 1. generacji (5 Gbit/s) do wysyłania danych - 1,8 m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 555,14 x 390,51 ~ 500,51 x 243,71 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 555,14 x 328,86 x 84,00 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.01 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.65 |
| Informacje dodatkowe: | Czas reakcji: 1 ms (maks. szary-do-szarego), 0,5 ms (min. szary-do-szarego) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.